Exclusive Beauty Clinic

Kosmetické studio
212 242 799, 608 230 643
Francouzská 28, Praha 2
Po-Pá: 08:00 - 20:00, so: 10:00 - 18:00
Neděle: Dle domluvy

PROGRAM STOP KOUŘENÍ

PROGRAM STOP KOUŘENÍ
Laserový program proti kouření je pokrokový postup v léčení závislosti na nikotinu. Pomáhá lidem přestat s kouřením cigaret, doutníků a bezkouřového tabáku.
Program je přizpůsoben potřebám jednotlivců pro všechny případy. Bez ohledu na to, kolik a jak dlouho kouříte, program Vám může pomoci k dosažení svého cíle bez stresu.
Laserová léčba stabilizuje hladinu endorfinu. Tělo i vědomí jsou v klidnějším, uvolněnějším stavu a stabilnější účinek endorfinu pomáhá kuřákovi odstranit nebo snížit touhu po kouření. Soft lasery jsou mimořádně bezpečné, neboť laserové světlo nemá žádný vliv na zdravé buňky. Laserové světlo navrací rovnováhu, energii, výživné látky a prostupnost kyslíku do onemocnělých buněk, čímž se vytvářejí předpoklady pro urychlené uzdravení a regeneraci.
Ve většině případů je dostačující jedna aplikace. V případě potřeby je druhý zákrok bezplatný.

STOP Kouření Laserový Program

Co to je?

Je to metoda, která v sobě zahrnuje zkušenosti nejvěhlasnějších institutů tradiční medicíny v Číně, v Nanjingu a laserové technologie.
Tradiční čínská medicína působí na člověka pomocí různých léčebných metod, k hubnutí se nejvíce využívá akupunktura.

O akupunktuře a laserech

Jak funguje akupunktura, do detailů ví málokdo, ale téměř každému se vynoří představa jehel napíchaných v pokožce. Méně lidí však ví, že akupunktura se dá dělat i jinak a to elektrickými impulsy, laserovým světlem spojitým nebo pulsujícím, kameny, které jsou schopny vibrovat na určitých frekvencích. I akupresura je známá metoda, kde se využívá působení tlaku na akupresurní citlivé oblasti.
Stimulují se biologicky aktivní body na povrchu těla. Tyto body jsou pospojovány mezi sebou v tzv. meridiánových drahách. Podstatou účinku akupunktury je působení na regulační systémy organismu, nejčastěji je ovlivněn nervový, endokrinní a imunitní systém. Cílem terapie je obnovení humorální, vegetativní a energetické rovnováhy organismu.
Akupunktura se dá provádět různými způsoby a zabírá na velké množství diagnóz. Netřeba se této techniky bát, protože je tisíciletími ověřená.

Laserová stimulace je vhodná pro lidi, kteří se necítí dobře při elektrické stimulaci, a u dětí.

  • Má výhody oproti akupunkturním jehlám - je neinvazivní (nezanechává stopy na kůži), nebolí, je jemná a citlivá.
  • Laserová stimulace bývá účinnější než elektrická na povrchové body dosažitelné laserem.
  • U našeho přístroje je intenzita laseru pevná a pracovní vlnová délka také. Jde o červený laser, který účinkuje do hloubky několika cm.
  • Laserová a elektrická stimulace se obecně používá k symptomatické úlevě od bolesti dlouhodobě, ale i jako dodatečná léčba bolesti např. po operacích.
  • Laserové ošetření se používá jako náhrada akupunkturních jehel, protože přímo ozařuje klíčové body na povrchu pokožky.

Zákrok

Během 45-ti minutové léčby laserem jsou meridiány stimulovány účinkem Soft LASERU. Léčba hubnuti laserem je podobná akupunktuře.
Ve většině případů je dostatečné jedno působení – jedna aplikace. V případě potřeby se může léčba bezplatně opakovat během prvních dvou měsíců.

Při jedné návštěvě se mohou provádět obě dvě léčebné procedury jako:

  • Laserová léčba odvykání kouření a hubnutí laserovou akupunkturou 
Procedury jsou absolutně bezbolestné, bez rizika a bez průvodních jevů.Aplikaci provádějí kvalifikovaní odborníci a lékař.

Cena zákroku je 4.700,- Kč