Exclusive Beauty Clinic

Kosmetické studio
212 242 799, 608 230 643
Francouzská 28, Praha 2
Po-Pá: 08:00 - 20:00, so: 10:00 - 18:00
Neděle: Dle domluvy

Mezoterapie

Mezoterapie
Mezoterapie je v dnešní době jedním z nejpopulárnějších a nejefektivnějších nechirurgických metod pro korekci problémů pokožky.
Mezoterapie je minimálně invazivní postup, při kterém se speciální léčivé roztoky aplikují mikroinjekcemi do střední vrstvy kůže. Léčebné roztoky obsahují vysoké koncentrace vitamínů, aminokyselin a koenzymů. Tyto látky mají zásadní význam pro regeneraci.
Do koktejlu pro mezoterapii patří vitaminy (A, C, E, D vitamíny skupiny B, PP, atd.), stopové prvky (Co, Ni, Zn, Si), kyselina hyaluronová. Koktejly se vždy vybírají individuálně pro každého.

Omlazení pokožky snadno a rychle kmenovými buňkami nebo kyselinou hyaluronovou

Efekt:

  • Vypnutí pokožky
  • Mírné vyplnění objemu tváří
  • Odpočatý vzhled
  • Odstranění akné
  • Vyrovnání povrchových vrásek

Jaký je průběh ošetření?

Před ošetřením je oblast důkladně očištěna a dezinfikována. Ultratenkou jehličkou je aplikován roztok do střední vrstvy kůže (tzv. mezodermu), tedy přibližně do hloubky 3mm. Vpichy jsou téměř nebolestivé právě z důvodu extrémní tenkosti použité jehličky. Pokud je pacient citlivý na bolest, je možno provést přípravu před zákrokem aplikací znecitlivujícího krému.
K ideálnímu účinku je vhodné kůru 2-3x opakovat s 3-4 týdenním odstupem.

Nežádoucí účinky mezoterapie?

Rekonvalescence po mezoterapii je velmi individuální dle rozsahu zákroku a typu pokožky. Standardně se může pacient zařadit do běžného společenského a pracovního života zpravidla druhý den. Někdy může přetrvávat mírný otok ošetřené oblasti, ojediněle může vzniknout i několik drobných modřinek, které se do několika dnů vstřebávají. Bezprostředně po ošetření a následné dva dny je vhodné se vyvarovat intenzivnímu slunění a při slunečním záření používat vysoké ochranné faktory - SPF 50