Exclusive Beauty Clinic

Kosmetické studio
212 242 799, 608 230 643
Francouzská 28, Praha 2
Po-Pá: 08:00 - 20:00, so: 10:00 - 18:00
Neděle: Dle domluvy

DEPILACE VOUSU

DEPILACE VOUSU

Odstraňování chloupků na tváři - je extrémně citlivá procedura, která vyžaduje pečlivý přístup k volbě kosmetičky a salonu. 


Salon Exclusive Beauty Clinic se specializuje na různé druhy odstranění chloupků. Kromě profesionality a vysoké kvality procedur, se snažíme vytvořit atmosféru odpočinku v salonu. Naši odborníci pro Vás zvolí nejvhodnější způsob odstraňování chloupků podle Vašich představ, typu chloupků, typu pokožky a její citlivosti.

JAK PROBÍHÁ PROCEDURA:

Kosmetička čištěním připraví pokožku k depilací. Pak se aplikuje vosk, který je zahřátý na teplotu těla. Vosk snadno odstraňuje chloupky z vlasové cibulky. Na konci procedury se aplikuje uklidňující krém. Každá procedura se provádí s použitím jednorázových rukavic a nástrojů.

Velmi důležité je, aby se před depilacÍ neaplikoval na kůži krém nebo olej. Minimální délka chloupků by měla být 5 MM. V případě příliš dlouhých chloupků kosmetička délku upraví.

JAK DLOUHO po depilaci bude pokožka hladká?

Další procedura depilace voskem se naplánuje podle individuálních potřeb, v průměru jednou za 2-4 týdny.

Pro zákazníky s vysokou citlivostí používáme speciální anestetikum, které je použito ve formě krému. Doba působení krému je30 minut.

Speciální anestetikum - 4g - 650, -Kč

Na požádání můžete zpestřit depilaci tvarem knírků 

Tvar dle libosti - 200, -Kč 

Cena 1 procedury - 1.500,- Kč