Exclusive Beauty Clinic

Kosmetické studio
212 242 799, 608 230 643
Francouzská 28, Praha 2
Po-Pá: 08:00 - 20:00, so: 10:00 - 18:00
Neděle: Dle domluvy

O salónu EXCLUSIVE BEAUTY CLINIC

Kosmetický salon EXCLUSIVE BEAUTY CLINIC nabízí vysokou úroveň nejmodernějšího přístrojového a manuálního ošetření. Všechny kosmetické služby jsou totiž prováděny pod odborným dohledem dermatologa. Odborně vyškolený certifikovaný personál s dlouholetou praxí zákazníkům vybere specifické ošetření obličeje a těla přesně podle individuálních potřeb klienta.

Po mnoha testech, které byly provedeny, pro Vás máme nejen profesionální péči nejvyšší kvality, ale i produkty pro domácí péči s maximální kvalitou a účinností jako: Payot, Renophase, Dermalogica, Medic8, Dr. Christine Schrammek, Christine-izraelská kosmetika, Epill beauty a další.

Mimo širokou škálu kosmetických ošetření nabízíme i služby lékařsko-estetického charakteru (chemický peeling, léčba akné, odstranění fibromů, hemangiomu a červených žilek, biorevitalizace pokožky značky Princess, Teosyal, Promoitalia).

Pro Vaši maximální spokojenost se tým EXCLUSIVE BEAUTY CLINIC stále vzdělává a sleduje světový vývoj v oblasti kosmetologie. Náš kosmetický salon najdete na Praze 2.

Exclusive Beauty Clinic recepce